×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Dziś w MCK w Katowicach rządzi zdrowie. Kongres Wyzwań Zdrowotnych na zdjęciach naszych fotoreporterów

Autor: oprac. JPP • Źródło: Rynek Zdrowia09 marca 2023 12:30

Kongres Wyzwań Zdrowotnych został oficjalnie otwarty. Za nami sesja inauguracyjna i pierwsze spotkania w kuluarach. Przed nami około 40 sesji na najważniejsze tematy w ochronie zdrowia.

 

Kongres Wyzwań Zdrowotnych na zdjęciach naszych fotoreporterów

9 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczął się dwudniowy Kongres Wyzwań Zdrowotnych (HCC). W agendzie wydarzenia jest 6 ścieżek tematycznych, ponad 40 sesji, 4 wydarzenia towarzyszące i znamienici goście.

W gronie ekspertek i ekspertów Kongresu Wyzwań Zdrowotnych 2023 znaleźli się czołowi przedstawiciele różnych zawodów i branż skupionych wokół ochrony zdrowia, w tym wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego.

Transmisje z wszystkich sesji HCC można oglądać "na żywo" po rejestracji, a wybrane wyświetlamy również na stronie rynekzdrowia.pl. Również na łamach portalu będziemy publikować w dniach HCC i kolejnych relacje z debat i kongresowych wydarzeń. Tymczasem zachęcamy do zobaczenia zdjęć - w galerii zdjęć - z rozpoczęcia wydarzenia i pierwszych godzin w MCK.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum