6 października finał Loterii Szczepionkowej. Co można wygrać?

Autor: oprac. JPP • Źródło: PAP28 września 2021 13:11

Już 6 października finał Loterii Szczepionkowej i ostatnie losowanie nagród. Jak wylicza Totalizator Sportowy w loterii zarejestrowało się ponad 4,3 mln osób. Co jeszcze można wygrać?

Loteria szczepionkowa Fot. PAP/Darek Delmanowicz
  • Już 6 października finał Loterii Szczepionkowej i ostatnie losowanie tygodniowe nagród. Jak wylicza Totalizator Sportowy w loterii zarejestrowało się ponad 4,3 mln osób.
  • Z kolei wartość wszystkich wydanych dotychczas nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień wynosi ponad 7 mln zł - poinformowało Biuro Prasowe Totalizatora Sportowego
  • W trakcie losowania finałowego do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR

Ostatnie losowania w Loterii Szczepionkowej

W środę 6 października br. odbędzie się ostatnie 12. tygodniowe losowanie nagród dla zarejestrowanych od 20 do 30 września br.

W losowaniach tygodniowych co środę do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane są także nagrody natychmiastowe; przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona, wynosi 52 tys. sztuk.

Także 6 października br. odbędzie się trzecie i ostatnie miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej dla zarejestrowanych od 1 do 30 września br. Pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej odbyło się 4 sierpnia, a drugie - 8 września. W ramach tych losowań co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula to 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk).

6 października finałowe losowanie. Są cenne nagrody

Losowanie finałowe odbędzie się również 6 października dla zarejestrowanych od 1 lipca do 30 września br.; do wygrania będą:

  • dwie nagrody po 1 mln zł każda
  • a także dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum