Osipowicz & Turkowski Clinic

Doradca/czyni Klienta – Praca na Infolinii

  • Ważna od: 2021-09-28
  • Ważna do: 2021-10-26
  • Miasto/region: Polska - praca zdalna

OPIS OFERTY

Zadania:
• telefoniczna obsługa Klientów (infolinia przychodząca oraz wychodząca)
• umawianie wizyt lekarskich i zabiegów u kosmetologów
• informowanie Klientów o aktualnych promocjach
• sprzedaż produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
• znajomość oferty Kliniki, udzielanie podstawowych informacji dotyczących oferowanych zabiegów i usług
• kontakt z innymi działami Kliniki
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
• skrupulatność i dokładność w pracy z Klientem
• odpowiedzialność i duża samodzielności w realizacji powierzonych zadań
• dobra znajomość obsługi komputera
• komunikatywna znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut)
Oferujemy:
• umowę o pracę
• kompleksowe szkolenie, niezbędne narzędzia i środki do pracy
• przyjazną atmosferę, pracę w zgranym i pomocnym zespole
• możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
• grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas – zmianowy system pracy:
poniedziałek-piątek 09:00-21:00 ; sobota 11:00-15:00
• pracę z domu
Wynagrodzenie:
• Okres próbny: 2.200 zł netto
• Umowa o pracę: 2.400 – 2.600 zł netto

Zgłoszenia: rekrutacjaotco@gmail.com w tytule prosimy o zaznaczenie stanowiska

Praca w medycynie (2990 pozycji)