Osipowicz & Turkowski Clinic

Dedykowany Asystent Medyczny / Dedykowana Asystentka Medyczna

  • Ważna od: 2021-09-27
  • Ważna do: 2021-10-26
  • Miasto/region: Warszawa Mokotów / Warszawa Bielany

OPIS OFERTY

Zadania:

• czynności związane z obsługą pacjentów i wsparciem dla lekarza podczas konsultacji
• prowadzenie tradycyjnej i elektronicznej dokumentacji medycznej • przygotowywaniem pacjentów do badań lub zabiegów
• organizacja stanowiska pracy
• obsługa pacjenta – w tym udzielanie informacji dotyczących procedur medycznych • wysyłanie zaleceń i listy badań po wizytach

Wymagania:

• wykształcenie medyczne lub pokrewne (lub status studenta kierunków: medycyna, kosmetologia, pielęgniarstwo i pokrewnych)
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
• odpowiedzialność i duża samodzielności w realizacji powierzonych zadań
• umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się
• komunikatywna znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

• umowę o pracę
• kompleksowe szkolenie, niezbędne narzędzia i środki do pracy • przyjazną atmosferę, pracę w zgranym i pomocnym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze medycyny estetycznej
• możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
• pracę w gabinecie przy pacjencie z jednym lekarzem
• grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas (możliwość pracy na pół etatu)

Wynagrodzenie:
• Okres próbny: 3.500 – 4.000 zł netto
• Umowa o pracę: 4.000 – 4.500 zł netto

Zgłoszenia: rekrutacjaotco@gmail.com

Praca w medycynie (2990 pozycji)