×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Piąta edycja Konkursu Start-Up-Med jest wydarzeniem towarzyszącym VIII Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC, 9-10 marca 2023 r.). Zapraszamy do udziału w internetowym głosowaniu na najciekawsze — Państwa zdaniem — projekty.


Głównym celem Konkursu — organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu i magazynu Rynek Zdrowia — jest wybór i nagrodzenie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje produktowe lub procesowe, o istotnym znaczeniu dla pacjentów, jak i systemu opieki zdrowotnej, obejmujące szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno lekowe, jak i nielekowe.

Do organizatorów Konkursu wpłynęło ponad 70 projektów (termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 26 stycznia 2023 r.), z których zostało zakwalifikowanych 67. Zgłoszenia zostaną ocenione przez Jury Konkursu, przyznające punkty według kryteriów oceny zawartych w regulaminie Konkursu Start-Up-Med. W ten sposób wyłonionych zostanie 10 finalistów — po 5 w każdej z dwóch konkursowych kategorii:
• Start-up
• Ośrodek medyczny/naukowy

Finaliści zostaną zaproszeni do zaprezentowania się w trakcie VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Zwycięzcy w każdej z kategorii zostaną wyłonieni:
- w głosowaniu Jury
- w drodze plebiscytu internetowego (trwa do 23 lutego 2023 r.) - jeden z projektów otrzyma nagrodę czytelników Rynku Zdrowia.

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom w obu kategoriach Konkursu i laureatom głosowania internetowego obędzie się 9 marca 2023 r. podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.