"Mam haka na raka" po raz piąty

Autor: LJX/rynekzdrowia.pl • • 23 listopada 2011 12:16

Ruszyła V edycja Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży "Mam Haka na Raka" skierowana na profilaktykę raka jelita grubego.

"Mam haka na raka" po raz piąty
Do 30 listopada wszystkie szkoły ponadgimnazjalne chętne do wzięcia udziału w programie mogą rejestrować swoje zespoły na stronie internetowej www.mamhakanaraka.pl.

Z każdej szkoły może zgłosić się dowolna liczba zespołów. Powinny one składać się z 3-5 uczniów oraz opiekuna. Pierwszym etapem programu będą działania edukacyjne w regionach.

Uczestnicy programu, którzy wykażą się największym zaangażowaniem i aktywnością, wezmą udział w Warsztacie Kreatywnym, którego głównym tematem będzie proces tworzenia kampanii społecznych. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez profesjonalną agencję, a następnie wyemitowany w mediach i na nośnikach reklamowych w całej Polsce.

Dotychczas, we wszystkich edycjach programu, udział wzięło 2381 zespołów, czyli około 12 tysięcy uczestników. Organizatorem programu jest Polska Unia Onkologii, a partnerem strategicznym firma GlaxoSmithKline.
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum