Wrocław: bezpłatne znieczulenie na dwóch porodówkach

Autor: Gazeta.pl/Rynek Zdrowia • • 27 sierpnia 2011 15:18

Od 1 września w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Akademickiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu kobiety będą mogły poprosić o znieczulenie w czasie porodu. Od maja tego roku o znieczulenie można poprosić już we wrocławskim Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza.

Wrocław: bezpłatne znieczulenie na dwóch porodówkach
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Mariusz Zimmer, szef Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii ASK zapowiedział, że znieczulenie będzie bezpłatne i dostępne przez całą dobę. Dodał, że o takiej możliwości personel będzie informować pacjentki ze szpitalnej szkoły rodzenia - informuje portal Gazeta.pl.

Według Mariusza Zimmera ze znieczulenia mogą skorzystać także kobiety, które zechcą w ASK urodzić, a nie były w szkole rodzenia. Warunkiem będzie konsultacja anestezjologiczna i świadomy wybór pacjentki.

Jak informowaliśmy w portalu rynekzdrowia.pl w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu kobiety mogą poprosić o znieczulenie w czasie porodu już od 9 maja. Ze znieczulenia, podobnie jak w ASK, można skorzystać bezpłatnie i przez całą dobę.

Więcej: www.gazeta.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze