Wielkopolska ma nowego konsultanta w dziedzinie urologii dziecięcej. To dr n. med. Magdalena Frankowicz

Autor: oprac. KM • Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu18 grudnia 2022 15:10

Dr n. med. Magdalena Frankowicz została powołana do pełnienia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie urologii dziecięcej w województwie wielkopolskim.

Wielkopolska ma nowego konsultanta w dziedzinie urologii dziecięcej. To dr n. med. Magdalena Frankowicz
Dr Frankowicz specjalizuje się w dziedzinie chirurgii dziecięcej oraz urologii dziecięcej. Fot. ilustracyjne, Adobestock

 

Wielkopolska: dr Magdalena Frankowicz konsultantem wojewódzkim w dziedzinie urologii dziecięcej

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu poinformował, że dr n. med. Magdalena Frankowicz została konsultantem wojewódzkim w dziedzinie urologii dziecięcej w Wielkopolsce. Powołanie wręczył wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Dr Frankowicz specjalizuje się w dziedzinie chirurgii dziecięcej oraz urologii dziecięcej. Jest pracownikiem Kliniki Chirurgii, Traumatologii i Urologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto pełni funkcję kierownika Pracowni Chirurgii Laserowej dla Dzieci w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Jak podkreśla Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, dr. n. med. Magdalena Frankowicz jest lekarzem cieszącym się zaufaniem małych pacjentów, ich rodziców oraz środowiska lekarskiego.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze