×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Warszawscy ratownicy medyczni odpoczną w sieci luksusowych hoteli

Autor: GUBAŁA Katarzyna • Źródło: KG/Rynek Zdrowia   • Dodano: 06 września 2020 17:25   • Zaktualizowano: 06 września 2020 17:29

Ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie otrzymali vouchery na weekendowe pobyty w hotelach znanej sieci.

Warszawscy ratownicy medyczni odpoczną w sieci luksusowych hoteli
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

''Pięknie dziękujemy sieci hoteli Radisson Blu za przekazanie voucherów na 50 weekendowych pobytów dla naszych ratowników w hotelach Radisson w całej Polsce m.in. Zakopanem, Sopocie, Krakowie, Świnoujściu czy Szklarskiej Porębie'' - napisali na profilu Meditrans na Facebook ratownicy.

''Dzięki temu bohaterowie, którzy są na pierwszej linii frontu walki z wirusem będą mogli odpocząć w najpiękniejszych miejscach w Polsce'' - dodali.

W akcji przekazania voucherów dla ratowników medycznych uczestniczyło 11 hoteli sieci Radisson zlokalizowanych w 8 miastach w całej Polsce.

''Zapraszając pracowników Meditrans wraz z ich rodzinami do naszych hoteli, chcemy wyrazić wsparcie i podziękowanie za walkę z Covid-19. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni znajdują się na pierwszej linii frontu oraz z ich wysiłku i poświęcenia. Dlatego stwierdziliśmy, że wykorzystamy możliwości sieci Radisson w Polsce i zaoferujemy pobyty nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach, w których zlokalizowane są nasze hotele. Nie mogło być inaczej, hotele wyraziły chęć wsparcia, dzięki czemu zebraliśmy vouchery o wartości 50 weekendowych noclegów na pobyty w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Zakopanem, Katowicach i Szklarskiej Porębie'' - poinformował dyrektor generalny hotelu Radisson Collection w Warszawie, Marco Eichhorn.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum