Warszawscy ratownicy medyczni odpoczną w sieci luksusowych hoteli

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 06 września 2020 17:25

Ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie otrzymali vouchery na weekendowe pobyty w hotelach znanej sieci.

Przekazanie vouchera na pobyty weekendowe w hotelach. Fot. Meditrans/Facebook

''Pięknie dziękujemy sieci hoteli Radisson Blu za przekazanie voucherów na 50 weekendowych pobytów dla naszych ratowników w hotelach Radisson w całej Polsce m.in. Zakopanem, Sopocie, Krakowie, Świnoujściu czy Szklarskiej Porębie'' - napisali na profilu Meditrans na Facebook ratownicy.

''Dzięki temu bohaterowie, którzy są na pierwszej linii frontu walki z wirusem będą mogli odpocząć w najpiękniejszych miejscach w Polsce'' - dodali.

W akcji przekazania voucherów dla ratowników medycznych uczestniczyło 11 hoteli sieci Radisson zlokalizowanych w 8 miastach w całej Polsce.

''Zapraszając pracowników Meditrans wraz z ich rodzinami do naszych hoteli, chcemy wyrazić wsparcie i podziękowanie za walkę z Covid-19. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni znajdują się na pierwszej linii frontu oraz z ich wysiłku i poświęcenia. Dlatego stwierdziliśmy, że wykorzystamy możliwości sieci Radisson w Polsce i zaoferujemy pobyty nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach, w których zlokalizowane są nasze hotele. Nie mogło być inaczej, hotele wyraziły chęć wsparcia, dzięki czemu zebraliśmy vouchery o wartości 50 weekendowych noclegów na pobyty w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Zakopanem, Katowicach i Szklarskiej Porębie'' - poinformował dyrektor generalny hotelu Radisson Collection w Warszawie, Marco Eichhorn.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum