Warszawa: szpital psychiatryczny skarży się na remont ulicy

Autor: TVN24.pl/Rynek Zdrowia • • 06 sierpnia 2017 12:40

Szefostwo Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie skarży się na trwający remont ulicy Jazdów, gdzie pod nr. 5 mieści się jeden z oddziałów lecznicy.

Warszawa: szpital psychiatryczny skarży się na remont ulicy
Kierownik Oddziału XV Szpitala Nowowiejskiego uważa, że nikt nie poinformował szpitala o prowadzonych pracach i nikt nie uwzględnił potrzeb pacjentów. Fot. Archiwum

Jak podaje TVN Warszawa, 31 lipca rozpoczęła się przebudowa pobliskiego skrzyżowania. Ulica Jazdów zamknięta została na długości około 150 m. Kierownictwo oddziału psychiatrycznego ma zastrzeżenia do organizacji remontu. Zwraca uwagę, że została zablokowana możliwość wjazdu i wyjazdu do ośrodka.

Według kierownik Oddziału XV Szpitala Nowowiejskiego problem leży także w objeździe zamkniętego odcinka jezdni. Jako objazd ma służyć ulica Lennona, przy której parkują pracownicy okolicznych obiektów użyteczności publicznej, co pozwala jedynie na ''mało płynny przejazd w jednym kierunku średniej wielkości samochodu osobowego". Na pewno nie zmieści się tam pojazd medyczny lub służący do transportu niepełnosprawnych - dodaje.

Marzanna Choma, kierownik Oddziału XV Szpitala Nowowiejskiego twierdzi także, że nikt nie poinformował szpitala o prowadzonych pracach i nikt nie uwzględnił potrzeb pacjentów.

Więcej: www.tvnwarszawa.tvn24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum