×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Warszawa: powstała nowa klinika medycyny sportowej

Autor: PWX/Rynek Zdrowia23 listopada 2015 13:58

Spółka ENEL-MED SA we współpracy z Legią Warszawa otwiera ENEL-SPORT klinikę ortopedyczno-rehabilitacyjną.

Warszawa: powstała nowa klinika medycyny sportowej
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

To nowa marka w portfolio grupy ENEL-MED - partnera medycznego stołecznej Legii. Podpisując umowę z kliniką, Legia Warszawa zdecydowała, aby opiekę medyczną nad wszystkimi zawodnikami powierzyć jednej wyspecjalizowanej placówce.

Klinika ENEL-SPORT - oficjalnie otwarta w poniedziałek (23 listopada) - wraz ze Szpitalem Centrum ENEL-MED w Warszawie będzie świadczyć kompleksowe usługi medyczne z zakresu diagnostyki, rehabilitacji, leczenia operacyjnego i nieoperacyjnego urazów sportowych oraz schorzeń ortopedycznych. 

- Sukces ENEL-SPORT chcemy budować na połączeniu doświadczenia najlepszych lekarzy medycyny sportowej w kraju, z topowym sprzętem, jakiego nie posiada jeszcze żadna inna placówka w Polsce. Chcemy, aby klinika wyróżniała się na rynku kompleksowymi usługami - od diagnostyki, przez leczenie operacyjne, aż po rehabilitację - wyjaśnia wiceprezes Centrum Medycznego ENEL-MED, Jacek Rozwadowski.

- Chcielibyśmy, by pacjenci przychodzili do nas, aby dobrze zaplanować trening czy wybrać sport odpowiedni dla siebie, a nie tylko wtedy, kiedy już przydarzyła się im kontuzja - tłumaczy dr Jacek Jaroszewski, kierownik medyczny ENEL-SPORT oraz lekarz reprezentacji Polski w piłce nożnej i zespołu Legii Warszawa.

Nowa placówka to inwestycja, która kosztowała grupę ENEL-MED około 11 mln zł.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum