Śląskie: rusza akcja bezpłatnych badań kręgosłupa

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 08 kwietnia 2015 11:57

W dniach 13-17 kwietnia mieszkańcy Śląska będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z dziedziny neurologii oraz poddać się diagnostyce w kierunku schorzeń kręgosłupa.

Celem regionalnej akcji edukacyjnej „Tydzień Zdrowych Pleców”, której organizatorem jest katowicka klinika Neuro-Care, jest edukacja pacjenta oraz wczesna diagnostyka schorzeń pleców.


Z porad specjalistów będzie mógł skorzystać każdy, kto od 13 do 17 kwietnia zgłosi się do Neuro-Care w Katowicach-Murckach. Do dyspozycji pacjentów będzie 4 neurologów, gotowych udzielić porady lekarskiej.

W ramach akcji pacjenci będą mogli bezpłatnie skonsultować się ze specjalistą, przejść badania neurologiczne m.in. badanie siły mięśniowej, czucia powierzchniowego i głębokiego czy odruchów ścięgnistych oraz omówić z lekarzem wyniki, a w razie konieczności rozszerzyć diagnostykę o badania ukierunkowane. Specjaliści doradzą także jak prawidłowo dbać o swoje plecy i zapobiegać bólom. 

Żeby skorzystać z bezpłatnej porady w ramach akcji wystarczy wcześniej umówić się na wizytę pod nr. tel. 32 353 93 59 lub 500 278 847.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum