Rzeszów: dodatkowy dyżur pediatry w ramach świątecznej opieki

Autor: Nowiny/Rynek Zdrowia • • 03 marca 2014 20:22

Rzeszowskie Centrum Medyczne Medyk zorganizowało dodatkowe dyżury pediatryczne w ramach opieki nocnej i świątecznej. Specjalista chorób dzieci będzie w przychodni w każdą niedzielę marca.

Rzeszów: dodatkowy dyżur pediatry w ramach świątecznej opieki

Bezpłatną opiekę nocną i świąteczną zapewnia w Rzeszowie Szpital Wojewódzki nr 2, który współpracuje w tym zakresie z Centrum Medycznym Medyk - informuje portal nowiny24.pl

Z powodu zwiększonej liczby zachorowań na przełomie zimy i wiosny mali pacjenci musieli jednak czekać na wizytę u specjalisty ponad godzinę. Dlatego, aby wesprzeć szpital, zorganizowano w Medyku dodatkowy dyżur pediatryczny. Specjalista dziecięcy będzie dyżurował w każdą niedzielę marca w godz. od 9 do 21. Nie wiadomo jeszcze, czy dodatkowe dyżury pediatryczne będą potrzebne także w kolejnych miesiącach.

Już po pierwszym weekendzie okazało się, że zorganizowanie dodatkowej pomocy specjalistycznej dla dzieci było bardzo potrzebne. W minioną niedzielę liczba pacjentów, którzy zgłosili się w tym dniu do Medyka, była dwa razy wyższa niż zazwyczaj.

Więcej: www.nowiny 24.pl 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum