Rzecznik rządu: brak przesłanek objęcia kwarantanną premiera Morawieckiego

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 22 lutego 2021 20:14

W związku ze stosowaniem w KPRM wszelkich zasad bezpieczeństwa nie zaistniały przesłanki objęcia kwarantanną premiera Mateusza Morawieckiego - poinformował PAP rzecznik rządu Piotr Müller po tym, jak pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymał szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

Rzecznik rządu: brak przesłanek objęcia kwarantanną premiera Morawieckiego
Nie zaistniały przesłanki objęcia kwarantanną premiera Mateusza Morawieckiego - twierdzi rzecznik rządu. Fot. Twitter/MZ

W poniedziałek po południu (22 lutego) Michał Dworczyk poinformował na Twitterze, że w związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku testu na COVID-19 w najbliższym czasie będzie pracował w trybie zdalnym.

Rzecznik rządu Piotr Müller w późniejszym komunikacie przesłanym PAP podkreślił, że w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów stosowane są wszystkie zasady związane z zapobieganiem zakażeń. Jak wskazał, realizowane są spotkania zdalne, stosowane są maseczki, dezynfekcja, odbywa się mierzenie temperatury oraz podejmowane są inne niezbędne działania.

"W związku ze stosowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa nie zaistniały przesłanki objęcia kwarantanną premiera" - poinformował Müller. 

Czytaj: Michał Dworczyk ma koronawirusa. Szef KPRM z pozytywnym wynikiem testu

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum