Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej ma nową stronę internetową

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 28 lutego 2013 21:12

Nowoczesna witryna Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej adresowana jest głównie do środowiska zainteresowanego tematyką leczenia schorzeń naczyń.

Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej ma nową stronę internetową

Strona www.ptchn.pl zawiera kompilację najważniejszych informacji, w tym wytyczne terapeutyczne, aktualności, materiały audio i video, jak również terminarz spotkań i kongresów środowiska naczyniowego. Zastosowana intuicyjna nawigacja pozwala na szybki dostęp do wszystkich zasobów nowej strony PTChN.

Towarzystwo wraz z odsłoną nowej strony www poinformowało o najważniejszym dla środowiska naczyniowego corocznym spotkaniu - VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Zjazd odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2013 r. w Zakopanem i będzie przeglądem najważniejszych wydarzeń z zakresu chirurgii naczyniowej jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju i na świecie.

Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej działa od 2000 r. i zrzesza chirurgów naczyniowych oraz lekarzy innych specjalności, których zainteresowania lub działalność są związane z chirurgią naczyniową. Głównym celem Towarzystwa jest działanie na rzecz rozwoju chirurgii naczyniowej i rozpowszechniania wiedzy związanej z tą dziedziną.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum