Olsztyn: w dniu XXI Finału WOŚP szpital zorganizuje badania dla dzieci

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 08 stycznia 2013 18:14

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, wzorem poprzednich lat, zorganizuje w dniu XXI Finału WOŚP (w niedzielę 13 stycznia) bezpłatne badania dla dzieci.

Olsztyn: w dniu XXI Finału WOŚP szpital zorganizuje badania dla dzieci
Badania (bez skierowań) zaplanowano w poradniach: ortopedycznej, chirurgicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, nefrologicznej, dermatologicznej, kardiologicznej i laryngologicznej. Odbędą się one w godzinach 10-13.

Warunkiem skorzystania z porad jest wcześniejsza rejestracja, która prowadzona będzie w dniach 9-11 stycznia br. (środa-piątek) w godz. 14-17 pod nr. tel.: 89 539 32 00 lub 01, bądź osobiście w tych terminach w rejestracji Przychodni Specjalistycznej WSSD w Olsztynie (ul. Żołnierska 18 a).

W niedzielę pracownicy olsztyńskiego Urzędu Miasta rozstawią przy rejestracji Szpitala Dziecięcego w Olsztynie stoisko z gadżetami. Dochód z ich sprzedaży zasili konto WOŚP.

Jak przypomina lecznica, pierwszy sprzęt podarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy trafił do szpitala dziecięcego w Olsztynie już w 1994 r. W ciągu kilkunastu lat działalności Orkiestra podarowała szpitalowi aparaturę medyczną o łącznej wartości około 6 mln zł.
Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum