Od grudnia nowa poradnia w Szpitalu Pediatrycznym

Autor: oprac. SzB • Źródło: mat. prasowe, Rynek Zdrowia27 listopada 2022 07:00

Od grudnia rusza nowa poradnia urazowo-ortopedyczna dla dzieci w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Od grudnia nowa poradnia w Szpitalu Pediatrycznym
Nowa poradnia w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Fot. mat. prasowe
  • W bielskim Szpitalu Pediatrycznym od grudnia zacznie działać poradnia urazowo-ortopedyczna dla dzieci
  • — Ta poradnia to odpowiedź na potrzeby naszych pacjentów związane z rosnącą od kilku lat liczbą różnego rodzaju urazów — podkreśla Katarzyna Czauderna, dyrektor placówki 
  • Żeby umówić dziecko na wizytę w poradni urazowo-ortopedyczne wystarczy skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

Od grudnia nowa poradnia w Szpitalu Pediatrycznym

W grudniu rusza poradnia urazowo-ortopedyczna dla dzieci w bielskim Szpitalu Pediatrycznym. 

— Ta poradnia to odpowiedź na potrzeby naszych pacjentów związane z rosnącą od kilku lat liczbą różnego rodzaju urazów. Jednocześnie będzie ona stanowić znakomite rozszerzenie i uzupełnienie możliwości leczniczych naszej placówki, która posiada oddział chirurgii dziecięcej i poradnię chirurgiczną oraz dysponuje bogatą bazą diagnostyczną — podkreśla Katarzyna Czauderna, dyrektor szpitala. 

Otwarcie poradni poprzedziły długie starania i konieczność spełnienia wymagań stawianych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przedstawiciele placówki przypominają, że w strukturze Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej funkcjonują następujące poradnie dziecięce: alergologiczna, endokrynologiczna, rehabilitacyjna, kardiologiczna, neurologiczna, nefrologiczna, logopedyczna, preluksacyjna, chirurgiczna, laryngologiczna oraz poradnia zdrowia psychicznego.

Mieszczą się one (wyjątkiem jest znajdujący się na parterze pawilonu nr V poradnia zdrowia psychicznego) w budynku sąsiadującym z bramą wjazdową do szpitala.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze