NFZ: zarządzenie ws. zawierania umów na opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 24 maja 2018 18:45

Fundusz opublikował Zarządzenie nr 41/2018/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 23 maja 2018 r.w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień.

Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu. Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (zdjęcie ilustracyjne)

Zarządzenie określa przedmiot postępowania w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej oraz szczegółowe warunki umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień.

Przedmiotem postępowania jest wyłonienie świadczeniodawców do udzielania świadczeń w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień w zakresie: usługi szpitalne psychiatryczne, specjalistyczne usługi medyczne, usługi leczenia medycznego świadczone w warunkach domowych, usługi ambulatoryjne, sługi placówek opieki zdrowotnej zapewniające zakwaterowanie, usługi opieki dziennej, usługi opieki dziennej nad dziećmi.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum