×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

MZ ws. zakupu echokardiografów w ramach programu Polkard

Autor: MZ/Rynek Zdrowia04 maja 2012 15:01Aktualizacja: 04 maja 2012 15:02

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło konkurs ofert na wybór realizatorów jednego z zadań "Narodowego Programu Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego na lata 2010-2012 Polkard".

MZ ws. zakupu echokardiografów w ramach programu Polkard
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Chodzi o zakup średniej klasy aparatów do echokardiografii dla ośrodków wojewódzkich i powiatowych z wyłączeniem jednostek akademickich i instytutów badawczych, co jest finansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia w dziedzinie niewydolności serca.

Celem "Narodowego Programu Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego na lata 2010 - 2012 Polkard” jest wsparcie podmiotów wykonujących działalność leczniczą poprzez działania na rzecz wyrównywania dysproporcji - uwarunkowanych bazą sprzętową - w dostępie pacjentów do wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych m.in. w dziedzinie kardiologii, kardiochirurgii, neurologii, rehabilitacji neurologicznej, chirurgii naczyniowej.

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.05.2012 r. na adres Ministerstwo Zdrowia, Departament Polityki Zdrowotnej, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do Ministerstwa Zdrowia.

Więcej: www.mz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum