Centrum Zdrowia Tuchów zmodernizowało pracownię rehabilitacji

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 04 kwietnia 2018 21:15

Pracownia Rehabilitacyjna w Szerzynach prowadzona przez Centrum Zdrowia Tuchów została powiększona i wyposażona w nowy sprzęt.

Centrum Zdrowia Tuchów zainwestował w modernizację Pracowni Rehabilitacji w Szerzynach 25 tys. zł. Fot. Materiały prasowe

Jak informuje Centrum Zdrowia Tuchów, po tym jak blisko dwukrotnie wzrosła powierzchnia pracowni w Szerzynach, CZT zainwestował w nią około 25 tys. zł. Prace budowlane i remontowe sfinansowane przez samorząd gminy wraz z dokumentacją kosztowały 130 tys. zł.

Pracownię zmodernizowano po tym, jak w ostatnim postępowaniu kontraktowym zapewnione zostało finansowanie świadczeń przez NFZ na okres najbliższych 5 lat.

Zainteresowanie zabiegami w Szerzynach, gdzie pracuje czterech dyplomowanych fizjoterapeutów jest ogromne. Zazwyczaj obowiązujący kontrakt jest przekraczany. Sporym zainteresowaniem cieszy się np. terapia skoliozy u dzieci, a także terapia barku i kolan oraz metoda PNF.

W sumie w 2017 r. w Pracowni Rehabilitacji w Szerzynach wykonano blisko 23,5 tys. zabiegów. Część zabiegów w Szerzynach udzielanych jest na zasadach komercyjnych.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum