Bielsko-Biała: nowatorskie techniki artroskopowe na telebimach

Autor: SAB/Rynek Zdrowia • • 13 października 2011 12:34

W dniach 13-14 października w bielskiej Klinice św. Łukasza przeprowadzonych zostanie sześć operacji z zastosowaniem nowatorskich technik artroskopowych. Transmitowane na żywo operacje oglądać będzie na telebimach 250 specjalistów z Polski i innych krajów.

Bielsko-Biała: nowatorskie techniki artroskopowe na telebimach
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Transmisje operacji zostaną przeprowadzone w ramach VI Bielskiego Sympozjum Naukowego dla Lekarzy Ortopedów i Rehabilitacji Medycznej oraz Fizjoterapeutów.

Będą to operacje dedykowane dla osób młodych, aktywnych, pracujących umysłowo lub fizycznie i uprawiających sporty rekreacyjnie.

- Live-surgery jest najlepszą formą pokazania najnowszych osiągnięć medycyny na światowym poziomie z jednoczesnym praktycznym aspektem różnorodnych „tips and tricks"  możliwych do wykorzystania przez każdego chirurga - informuje nas dr Roman Brzóska z bielskiej Kliniki św. Łukasza.

Dodaje, że konferencje tego typu mają na celu podniesienie jakości usług medycznych z zakresu ortopedii świadczonych w naszym kraju i umożliwiają kontakt ze znakomitymi wykładowcami.

Pokazy na żywo przeprowadzą m.in. dr Laurent Lafosse, dr. Bruno Toussaint oraz dr Roman Brzóska.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze