Apel siostry zmarłego 36-latka: uważasz, że jesteś młody, silny, niezniszczalny...

Autor: MSX/Rynek Zdrowia • • 31 marca 2020 11:57

Aleksandra Grajewska, siostra zmarłego w poniedziałek (30 marca) z powodu zakażenia koronawirusem, Michała Grajewskiego, pracownika Ministerstwa Sprawiedliwości, zaapelowała na Facebooku (30 marca godz. 22.30) do młodych o pozostanie w domu: "Uważasz, że jesteś młody, silny, niezniszczalny... Właśnie, że (…)  nie jesteś!  Siedź w (…) domu i nie narzekaj. Ciesz się, że żyjesz, bo za chwilę może Cię już nie być."

fragment zdjęcia Fot. Mariusz Szczygieł/Facebook

W poniedziałek, 30 marca Ministerstwo Zdrowia podało, że z powodu koronawirusa zmarło 5 osób. Wśród nich był Michał Grajewski, który zmarł w szpitalu MSWiA w Warszawie. Miał tylko 36 lat. Był kierowcą wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego.

Siostra Grajewskiego w mediach społecznościowych podkreśla, że jej brat był młody, zdrowy, nie chorował na nic. Niestety, koronawirus spustoszył jego organizm w półtora tygodnia od wystąpienia pierwszych objawów.

W apelu umieszczonym na facebooku pisze: "Uważasz, że jesteś młody, silny, niezniszczalny... Właśnie, że (…) nie jesteś!  Siedź w (…) domu i nie narzekaj. Ciesz się że żyjesz, bo za chwilę może Cię już nie być. Tak Ci źle? Nudzisz się? To straszne....(…) Kilka tygodni w zamknięciu...Mój brat chciałby się nudzić, chciałby ponarzekać tak jak Ty... Ale (…)  nie może... Nie ma go już... Umarł, odszedł, zostawił nas (…) Zabrał go koronawirus, tak (…) którzy zabierze i Ciebie, a jak nie to Twoich bliskich...I nieważne, że był zdrowy, nie chorował, nie miał chorób współistniejących, Ty też panem życia nie jesteś... Szanuj to co masz, żyjesz? Uszanuj to... Twoja rodzina żyje? Uszanuj to... Siedź w domu".

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum