×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

ANKIETA RYNKU ZDROWIA: Jak zmieniać POZ, by skrócić kolejki do specjalistów?

Autor: RZ/Rynek Zdrowia26 stycznia 2014 20:55

ANKIETĘ ZAKOŃCZYLIŚMY. Serdecznie dziękujemy naszym Czytelnikom za udział w redakcyjnym sondażu Rynku Zdrowia, który trwał przez tydzień - od poniedziałku (27 stycznia) do niedzieli (2 lutego). Wyniki ankiety przedstawimy w portalu ryenkzdrowia.pl w nadchodzący wtorek, 4 lutego.

ANKIETA RYNKU ZDROWIA: Jak zmieniać POZ, by skrócić kolejki do specjalistów?
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak rozładować kolejki do specjalistów? Pomysłów jest wiele. W redakcyjnej ankiecie zamieszczamy te, które związane są z funkcjonowaniem lekarzy rodzinnych. Głosy naszych Czytelników przekażemy do Ministerstwa Zdrowia.

Uważamy bowiem, że od sprawności podstawowej opieki zdrowotnej w dużym stopniu zależy skrócenie czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty.

Czytaj też. POZ na rozdrożu: lekarz rodzinny fundamentem czy hamulcowym systemu?

Ankieta składa się z 8 propozycji. Zaznacz ”tak”, jeśli uważasz, że dane rozwiązanie szybko i skutecznie poprawi dostęp do specjalistów lub ”nie”, gdy jesteś odmiennego zdania.

Oczywiście możliwych pomysłów na rozładowanie kolejek jest znacznie więcej. Dlatego zamieszczamy również pole ”inne propozycje”.

Ankietę można wypełniać przez najbliższy tydzień - do niedzieli, 2 lutego. Jej wyniki opublikujemy, a następnie przekażemy ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi w przekonaniu, że z pożytkiem wykorzysta opinie naszych Czytelników.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum