Ubezpieczenie zdrowotne w salonie mody

Autor: LJX/Rynek Zdrowia • • 01 października 2013 17:12

Od 1 października klienci salonów mody firmy Próchnik mają otrzymywać polisę MediPlan Próchnik. Partnerami tego zaskakującego programu ubezpieczeń zdrowotnych są Scanmed Multimedis S.A. i AXA Assistance.

Ubezpieczenie zdrowotne w salonie mody
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Zakup uprawniający do otrzymania karty może zostać zrealizowany w okresie od 1 października 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r. Uczestnik programu MediPlan Próchnik zostaje objęty ochroną ubezpieczeniową od momentu zakupu produktu w salonie Próchnika i może korzystać ze świadczeń przez jeden rok.

W ramach ubezpieczenia klient otrzymuje m.in. wsparcie całodobowej infolinii medycznej. W razie nieszczęśliwego wypadku, opiekun medyczny infolinii zorganizuje całość procesu diagnostyki 
i leczenia jego skutków.

Ochrona uruchamiana jest w przypadku drobnych urazów stawów-  jak skręcenia lub zwichnięcia, urazów kostnych, ale również poważniejszych zdarzeniach, jak np. urazy kręgosłupa, oka, głowy czy urazy narządów wewnętrznych.

W takich zdarzeniach bezpłatne usługi medyczne realizowane są w sieci placówek Grupy Scanmed Multimedis, Szpitalu św. Rafała oraz w sieci 700 placówek medycznych na terenie całego kraju.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum