Ubezpieczenia zdrowotne: MediSky International wchodzi do Polski

Autor: Rynek Zdrowia • • 23 maja 2017 15:48

23 maja 2017 r. odbyła się uroczysta inauguracja działalności w Polsce firmy MediSky International, działającej na rynku międzynarodowych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Ubezpieczenia zdrowotne: MediSky International wchodzi do Polski
Na zdj. inauguracja MediSky International w Polsce. Fot. materiały prasowe

MediSky jest częścią MediHelp International Group, działającej od 15 lat w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, włączając Rumunię, Bułgarię i Węgry. Partneruje jej LAMP Group - jedna z firm ubezpieczeniowych, z siedzibą w Wlk. Brytanii. W niektórych krajach Europy Środkowo-Wschodniej MediHelp działa we współpracy z brytyjską firmą ubezpieczeniową Bupa Insurance.

- Szybki rozwój naszej firmy sprawia, że otwieramy się na nowe, obiecujące rynki. Zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność w Polsce, gdzie obserwujemy wzrost zainteresowania prywatną opieką zdrowotną - mówi Zahal Levy, prezes MediSky International.

Międzynarodowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne MediSky Healthcare Plan umożliwia korzystanie z  opieki zdrowotnej w kraju i za granicą.

Jak przekonuje ubezpieczyciel, w przeciwieństwie do Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, międzynarodowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne MediSky Healthcare zapewnia dostęp do dowolnych, wysokiej klasy ośrodków medycznych w kraju zamieszkania oraz na świecie nie tylko w nagłych przypadkach.

Chroni więc ono nie tylko przed zdarzeniami nieprzewidzianymi, ale obejmuje także rutynowe badanie mammograficzne czy doroczne wizyty kontrolne u lekarza. Ubezpieczenie MediSky pokrywa zarówno koszty leczenia drobnych uszczerbków na zdrowiu, jak i terapii chorób przewlekłych, układu krążenia czy nowotworów.

W zależności od wybranego pakietu ubezpieczeniowego, MediSky Healthcare Plan pozwala również klientom planować i przeprowadzać leczenie za granicą, w dowolnej placówce medycznej, a także wykonywać konsultacje u dowolnych lekarzy specjalistów.

Oferta MediSky International jest dostępna w Polsce za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych lub poprzez stronę internetową www.medisky.pl.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum