Śląskie: dzień otwarty w NFZ

Autor: jjx/Rynek Zdrowia • • 25 czerwca 2015 10:28

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ w sobotę 27 czerwca 2015 r. organizuje dzień otwarty. W godzinach od 9.00 do 14.00 w Sekcji Obsługi Ubezpieczonych w Katowicach oraz w Delegaturach w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku na Pacjentów będą czekać pracownicy Funduszu.

W tym czasie będzie można uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia, dane dostępowe do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, uzyskać Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego Śląskiego OW NFZ oraz potwierdzić zlecenie na zaopatrzenie w środki pomocnicze oraz przedmioty ortopedyczne.

Ponadto w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w sobotę (27 czerwca) w katowickim Biurze Obsługi Ubezpieczonych uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny, w którym członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA Poland będą udzielać informacji na temat profilaktyki cukrzycy, mierzyć ciśnienie i stężenie glukozy we krwi.

Tego dnia także na parkingu przed oddziałem NFZ w Katowicach stanie również autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, w którym chętni będą mogli oddać krew i zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum