Śląskie, Lubelskie: po ZIP do galerii handlowej i na imprezę

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 12 lipca 2013 19:35

W ramach Dni Otwartych w sobotę (13 lipca) w g. 8-12 oraz w poniedziałek (15 lipca) w g. 8-18 w oddziale Funduszu w Katowicach będzie można założyć konto ZIP i kartę EKUZ.

Śląskie, Lubelskie: po ZIP do galerii handlowej i na imprezę

Dodatkowo 15 lipca w g. 12-16 w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach na parkingu przy budynku Śląskiego OW NFZ w Katowicach - honorowo oddać krew i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Śląski OW NFZ odwiedzi również wybrane galerie handlowe ze swoim mobilnym stanowiskiem, gdzie będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat ZIP, założyć konto oraz otrzymać login i hasło. W godzinach 12-20 punkt NFZ stanie: we wtorek (16 lipca) w Sferze w Bielsku-Białej oraz w czwartek (18 lipca) w Agorze w Bytomiu.

Podobne akcje wyjazdowe są organizowane także przez inne oddziały wojewódzkie NFZ. Np. pracownicy Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ruszają w teren i będą gościć w różnych instytucjach, urzędach, zakładach pracy oraz na okolicznych imprezach.
 
- W naszych stanowiskach mobilnych ZIP będzie możliwość uzyskania dostępu do systemu poprzez rejestrację i odbiór danych dostępowych. Dane te umożliwią wgląd w historię leczenia pacjenta od 2008 roku. Stanowiska Lubelskiego OW NFZ są oznakowane logiem ZIP. Pracownicy Funduszu odpowiadają na pytania wszystkich zainteresowanych dotyczące systemu. Jest możliwość otrzymania bezpłatnych ulotek informacyjnych - przekazała Małgorzata Bartoszek, rzecznik prasowy lubelskiego NFZ.

Na stronie internetowej oddziału: www.nfz-lublin.pl widnieje zakładka: "Sprawdź, gdzie będziemy w najbliższym czasie z ZIP". Tam podane są miejsca, które w najbliższym czasie specjaliści z NFZ będą odwiedzać z mobilnym stanowiskiem ZIP.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum