Łódź: nowa jakość zarządzania dydaktyką na UM

Autor: LJX/Rynek Zdrowia • • 18 listopada 2013 18:26

Informatyczna spółka Engave wraz z konsorcjantami: Safira Consultadoria em Informatica SA oraz Techelon Sp.z o.o. przystąpią do wdrożenia projektu zarządzania procesami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Łódź: nowa jakość zarządzania dydaktyką na UM

Celem projektu będzie wzmocnienie potencjału dydaktycznego placówki - dzięki wdrożeniu, po raz pierwszy w Polsce, procesów do zarządzania jakością usług dydaktycznych w oparciu o system IBM BPM.

Przedsięwzięcie zakłada usprawnienie i podniesienie posiadanego przez uczelnię potencjału dydaktycznego w obszarze inwestycji, poprawy efektywności wykorzystania kapitału ludzkiego oraz usprawnienia zarządzania w oparciu o informatyczne procesy biznesowe.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki o nazwie „QUALITY4UMED”. W ramach projektu zostanie dostarczony system informatyczny, wdrożone aplikacje oraz dodatkowe oprogramowanie służące m.in. kontroli jakości kształcenia oraz planowania i kontroli wydatków uczelni. Wartość projektu wynosi ponad 2 mln zł. 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum