Wystartował najnowszy spot z udziałem Cezarego Pazury zachęcający do szczepień

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 11 stycznia 2021 14:31

Szczepienie to nie tylko twoja sprawa. To sprawa życia i zdrowia innych - mówi Cezary Pazura w najnowszym spocie w ramach rządowej akcji #SzczepimySię. To kolejna odsłona kampanii informacyjnej Narodowego Programu Szczepień. Wideo można od 11 stycznia zobaczyć w Internecie i telewizji. 12 stycznia wystartują również spoty radiowe.

Wystartował najnowszy spot z udziałem Cezarego Pazury zachęcający do szczepień
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

- Siostra zrobi to dla brata, mama dla syna, a starszy pan dla żony, dzieci oraz wnuków. O co chodzi? O szczepienie przeciw COVID-19! - Tak właśnie rozpoczyna się najnowszy spot zachęcający do szczepień. Występuje w nim także Cezary Pazura, który tłumaczy, dlaczego warto wziąć udział w Narodowym Programie Szczepień: - Co ja tutaj robię? Mówię, że szczepienie to nie tylko twoja sprawa. To sprawa życia i zdrowia innych. Dla siebie, dla nich. Szczepimy się!

Najnowszy spot możesz zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zv8w6s6XCJY

Do tej pory Cezarego Pazurę, jako ambasadora kampanii #SzczepimySię, możemy usłyszeć w krótkich spotach radiowych oraz animacjach informacyjnych, w których aktor zachęca Polaków do skorzystania ze szczepionek przeciw COVID-19. Można go również dostrzec w przestrzeni medialnej - wywiadach dla programu porannego Pytanie na Śniadanie czy Newsroom WP.

Ponadto w telewizji i Internecie dostępny jest materiał wideo promujący akcję #SzczepimySię z udziałem aktorów: Mateusza i Stanisława Banasiuków. Ci już po raz drugi wsparli działania przeciw koronawirusowi.

Od 29 grudnia w przestrzeni radiowej można usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów - ojca i syna, wspomnianych Stanisława i Mateusza Banasiuków. Na początku stycznia wystartowały również spoty z udziałem Cezarego Pazury. Znany aktor zachęca w nich do szczepień oraz wskazuje, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat. Od 12 stycznia słuchacze będą mogli usłyszeć spoty radiowe inspirowane najnowszym wideo z udziałem Cezarego Pazury.

Na ulicach miast całego kraju zawisły billboardy. Animacje informacyjne na temat szczepień przeciw COVID-19 są już dostępne w mediach społecznościowych Kancelarii Premiera, a w najbliższych dniach Polacy będą mogli zauważyć je w mediach. W krótkich materiałach wideo możemy usłyszeć głos ambasadora kampanii Cezarego Pazury.

W mediach społecznościowych możemy dostrzec wpisy polityków, którzy promującą akcję #SzczepimySię, m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, rzecznika rządu Piotra Müllera czy szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka. Do kampanii #SzczepimySię dołączyło również ok. 50 sportowców, związków i klubów sportowych współpracujących z PKN Orlen oraz Energa SA - m.in. Piotr Małachowski, Paweł Fajdek, Maria Andrzejczyk. Na swoich profilach w mediach społecznościowych promują rzetelne informacje o szczepieniach, a także zachęcają Polaków do skorzystania ze szczepionki przeciw COVID-19. Do kampanii przyłączyła się także PGE Ekstraliga oraz wszystkie kluby najlepszej żużlowej ligi świata.

Wizerunkowej kampanii towarzyszą działania informacyjne. Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum