Eksperci PZH o szczepieniach na portalu z akredytacją WHO

Autor: MSX/Rynek Zdrowia • • 06 września 2017 20:43

Od początku września działa nowa, odświeżona i uaktualniona odsłona portalu informacyjnego: www.szczepienia.info. Wszystkie treści portalu przygotowują eksperci Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH) oraz współpracujący lekarze wakcynolodzy, w oparciu o aktualną wiedzę medyczną.

Eksperci PZH o szczepieniach na portalu z akredytacją WHO
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Portal powstał w 2007 r., z inicjatywy NIZP – PZH oraz Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, przekształcając się od tego czasu w obszerną bazę wiedzy na temat szczepień, prezentowaną w nowoczesny, przystępny i przejrzysty sposób.

Wszystkie zamieszczane informacje są bezstronne i obiektywne, poparte rzetelną wiedzą, gruntownymi badaniami naukowymi, doświadczeniem i kompetencjami ekspertów.

Strona Szczepienia.info należy do sieci stron rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) o nazwie Vaccine Safety Net (VSN). Jest jedyną polską stroną internetową posiadającą akredytację WHO dla stron poświęconych tematyce szczepień.

Nowej odsłonie portalu towarzyszy również popularyzujący szczepienia profil na Facebooku: www.facebook.com/Szczepienia.info. NIZP-PZH serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szczepień do zaglądania na portal Szczepienia.info, do polubienia profilu na Facebooku oraz udziału w dyskusjach.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum