• PARTNER SERWISUpartner serwisu

Dziś pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej. Do wygrania m.in. dwa samochody

Autor: PAP • Źródło: PAP04 sierpnia 2021 07:10

Loteria szczepionkowa. W środę, 4 sierpnia, odbędzie się pierwsze miesięczne losowanie. Do wygrania są m.in. dwa samochody oraz dwa razy po 100 tys. zł

Loteria szczepionkowa. Dziś pierwsze miesięczne losowanie Fot. Shutterstock
  • Szczepienia - loteria. W środę, 4 sierpnia, odbędzie się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej
  • Do wygrania są m.in. dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł 
  • Równolegle odbywają się również losowania tygodniowe - co środę - w których można wygrać pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych

Szczepienia. Loteria szczepionkowa - dziś pierwsze losowanie miesięczne

Totalizator Sportowy przypomina, że cały czas są przeprowadzane losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane są także nagrody natychmiastowe.

Loteria szczepionkowa. Losowania miesięczne:

  • 4 sierpnia
  • 8 września
  • 6 października.

Totalizator informuje, że do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 3,3 mln osób; do ponad 6,6 tys. trafiły nagrody natychmiastowe.

 

Loteria szczepionkowa - skąd wiadomo o wygranej?

Takie osoby o wygranej zostały poinformowane poprzez SMS-a wysłanego przez TS. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do zwycięzców trafił SMS z PKO Banku Polskiego zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można realizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Nagrodę można też wypłacić w oddziale lub agencji PKO BP.

Totalizator tłumaczy, że w przypadku nagród o wyższej wartości, czyli tych tygodniowych, miesięcznych i finałowej, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni, licząc od dnia następnego po losowaniu, przekaże informacje telefonicznie oraz za pomocą wiadomości SMS.

W ramach nagród natychmiastowych, przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi 52 000 sztuk.

Jeśli chodzi o losowania miesięczne, co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula - 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk).

Czytaj więcej: Oszustwa na loterię szczepionkową. NFZ wydał ostrzeżenie

Loteria - losowanie finałowe już 6 października

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 000 000 złotych każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989. 

Sprawdź: Szczepienia. Loteria wystartowała. Do wygrania duże pieniądze, samochody i hulajnogi ZASADY, TERMINY

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum