XVII FORUM RYNKU ZDROWIA - NA ŻYWO

18-19 października 2021  •  WARSZAWA

Podstawowa opieka zdrowotna – o zmianach zapowiadanych i wdrażanych

PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI

W czwartki, w Instytucie Reumatologii

Autor: PWX/Rynek Zdrowia • • 13 lutego 2014 21:11

Instytut Reumatologii w Warszawie regularnie zaprasza chorych raz w miesiącu na „Czwartkowe spotkania z reumatologią”. Spotkania, to cykl warsztatów przeznaczonych nie tylko dla pacjentów, ale i ich rodzin.

Udział w warsztatach jest darmowy, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji. W trakcie spotkań poruszane są tematy mające związek z codziennymi problemami osób chorych oraz ich najbliższych.  

Spotkania są prowadzone przez wybitnych ekspertów z wybranych dziedzin, którzy odpowiadają również na pytania. Odbywają się w ostatni lub przedostatni czwartek miesiąca w sali konferencyjnej Instytutu  Reumatologii w Warszawie.

Podczas już zrealizowanych warsztatów eksperci omawiali praktyczne tematy, bardzo istotne dla chorych reumatoidalnych. Mówiono m.in. o radzeniu sobie z bólem, przygotowaniach do zabiegu operacyjnego; również o tym jak uzyskać dofinansowanie na dostosowanie otoczenia przy postępującej niepełnosprawności. To tylko niektóre z poruszanych tematów.

Tematami najbliższego spotkania (27 lutego) będą: leczenie sanatoryjne (komu przysługuje; korzyści i zagrożenia) oraz umiejętność akceptowania siebie w chorobie przewlekłej.

Na stronie Instytutu dostępne są materiały z poprzednich spotkań oraz plan najbliższych warsztatów.

Więcej: http://www.instytutreumatologii.pl
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum