×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

31. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych

Autor: RZ05 maja 2012 13:56

Konferencja jest znaczącym wydarzeniem w środowisku lekarzy reumatologów. Znani specjaliści omawiają najistotniejsze aktualnie kwestie systemowe związane z lecznictwem reumatologicznym oraz najnowsze rekomendacje EULAR i doniesienia kliniczne.

31. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Pierwsza część konferencji - zatytułowana „Reumatologia 2012” - odbędzie się 17 maja w gmachu Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej w Warszawie. Poświęcona zostanie zmianom zachodzącym obecnie w systemie opieki zdrowotnej. Szczegółowo będą przedstawione kwestie wejścia w życie ustawy refundacyjnej oraz nowe zasady stosowania terapii w ramach reumatologicznych programów lekowych. Omówione zostaną także problemy związane z realizacją umów z NFZ w zakresie świadczeń reumatologicznych.

Druga część konferencji - zatytułowana „Standardy w reumatologii 2012” - odbędzie się 18 maja w Instytucie Reumatologii przy ul. Spartańskiej w Warszawie. W trakcie spotkania poruszane zostaną zagadnienia o charakterze klinicznym. W programie znajdują się wykłady na temat zmian w standardach postępowania w chorobach reumatycznych, a także najnowsze zalecenia i rekomendacje EULAR.

Szczegółowy program: www.zjazdordynatorow.pl.

Organizator: Instytut Reumatologii wraz z Krajowym Konsultantem w dziedzinie Reumatologii oraz Warszawskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum