×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
  • PARTNER SERWISUpartner serwisu
  • PARTNER SERWISUpartner serwisu
  • PARTNER SERWISUpartner serwisu
  • PARTNER SERWISUpartner serwisu

Zakopane: II Zimowe Forum Onkologiczne

Autor: RZX/Rynek Zdrowia08 stycznia 2014 10:35Aktualizacja: 08 stycznia 2014 10:36

Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej zaprasza 25 stycznia 2014 r. do Zakopanego na II Zimowe Forum Onkologiczne oraz zawody narciarskie o Puchar Prezesa.

Zakopane: II Zimowe Forum Onkologiczne
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Forum, zaplanowane jako spotkanie środowiska chirurgów-onkologów, obejmuje zarówno popołudniowe sesje wykładowe (w nieoficjalnej formule, z  możliwością bezpośredniej dyskusji z wykładowcami),  jak też propozycję wspólnego spędzenia  (wraz  z rodzinami) przedpołudnia na śniegu  podczas zawodów narciarskich o Puchar Prezesa PTChO. 

Wszystkie sesje wykładowe zaplanowane w czasie  Forum  (sobota,  25  stycznia,  14.00-18.00) są bezpłatne i otwarte dla wszystkich  zainteresowanych Członków PTChO. 

Tematyka wykładów obejmie m.in. raka  piersi, czerniaka, nowotwory przewodu pokarmowego i gruczołów dokrewnych, postępy w zakresie leczenia skojarzonego i inne zagadnienia.

Zawody o Puchar Prezesa PTChO odbędą się także w sobotę, 25 stycznia przed południem  (9.00-12.00) na stoku Nosala (udział w zawodach dla Członków PTChO i ich rodzin  jest także bezpłatny, poza opłatami za korzystanie z wyciągów narciarskich).

Więcej: http://www.ptcho.org.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum