KARDIOLOGIA

Terapie, profilaktyka, badania. Najnowsze doniesienia medyczne

  • PARTNER SERWISUpartner serwisu
  • PARTNER SERWISUpartner serwisu

Katowice: w centrum handlowym zbadają serce

Autor: JJX/RYNEK ZDROWIA

Katowice: w centrum handlowym zbadają serce
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W najbliższą niedzielę (27 września) w centrum handlowym Silesia City Center odbędzie się akcja profilaktyczna "Zbadaj serce". Jej organizatorem są centrum handlowe oraz Górnośląskie Centrum Medyczne w Katowicach.

Dodano: 23 września 2015, 10:36 Aktualizacja: 23 września 2015, 10:39

- Jeśli twój organizm wysyła niepokojące sygnały, upewnij się, czy wszystko jest OK - namawiają organizatorzy akcji profilaktycznej "Zbadaj serce". W jej ramach będzie można nieodpłatnie skonsultować się z neurologami i kardiologami, uzyskać porady lekarskie dotyczące chorób serca i schorzeń neurologicznych.

Akcja w Silesii kierowana jest do każdej osoby bez względu na wiek. Z badań mogą skorzystać osoby podejrzewające u siebie schorzenie układu sercowo-naczyniowego, osoby z rodzinną historią tego typu chorób, a także chorzy z postawioną już diagnozą, które mogą potraktować konsultacje jako wizytę kontrolną.  

Badania i konsultacje w Silesia City Center prowadzić będą lekarze Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach, jednego z największych ośrodków medycznych na Śląsku. Akcja jest części obchodów Światowego Dnia Serca.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    POLECAMY W PORTALU