×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
  • GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO

  • Start

Warszawa: szpital uczci Światowy Dzień Wcześniaka

Autor: GUBAŁA Katarzyna • Źródło: KR/Rynek Zdrowia   • 14 listopada 2013 11:16

W niedzielę (17 listopada) Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny zostanie podświetlony na fioletowo, a w holu głównym zawiśnie łańcuszek skarpetek, z których co dziesiąta symbolizuje noworodka urodzonego przedwcześnie.

Warszawa: szpital uczci Światowy Dzień Wcześniaka
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
W szpitalu zostały również zrealizowane zdjęcia na wystawę pt. ''Oni też byli wcześniakami...'', której otwarcie nastąpi 17 listopada 2013 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zlokalizowanym przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie.

Jednocześnie Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ w Warszawie organizuje dla rodziców noworodków i niemowląt oraz spodziewających się dziecka 30-minutowe warsztaty, które odbywają w holu głownym szpitala. W poniedziałki o g. 12 są to promocja karmienia piersią, we wtorki o g. 12 pielęgnacja noworodka i niemowlęcia, w środy g. 12 warsztaty z prawidłowego noszenia, ubierania, karmienia i zabiegów pielęgnacji, w czwartki o godz. 12 prawidłowy przebieg połogu, w piątki godz. 12.30 poradnictwo dietetyczne, w tym odżywianie w cukrzycy ciążowej i podczas karmienia piersią.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum