Partner, przyjaciółka czy mama przy cesarskim cięciu. Szpital dopuszcza osoby towarzyszące przy zabiegu
Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala św. Rodziny w Poznaniu pozwala uczestniczyć w planowanym cesarskim cięciu osobie towarzyszącej. - Jesteśmy jedynym oddziałem w Poznaniu, który daje taką możliwość pacjentkom – poinformowała placówka.

- Na Oddziale Położniczo-Ginekologicznego w poznańskim szpitalu wprowadzono możliwość uczestniczenia osoby towarzyszącej podczas planowanego cesarskiego cięcia
- - Dzięki tej nowo wprowadzonej zasadzie pacjentki oczekujące na poród drogą planowego cięcia mogą być wspierane przez najbliższą dla nich osobę aż do samych narodzin dziecka – podała placówka
- Szpital podkreśla, że jest jedyną w okolicy placówką oferującą takie udogodnienie
Witamina D. Ważne odkrycie naukowców
Osoba towarzysząca przy cesarskim cięciu
Jak informuje Szpital św. Rodziny w Poznaniu, na Bloku Porodowym istnieje możliwość uczestnictwa osoby towarzyszącej podczas planowego cięcia cesarskiego. Jesteśmy jedynym w Poznaniu Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym, który daje taką możliwość dla Naszych Pacjentek! – czytamy w komunikacie.
Możliwość ta została wprowadzona 23 czerwca, a zdaniem rzeczniczki placówki pozwala to nie tylko na podniesie jakości usług, ale także zwiększa intymność i poprawę komfortu rodzących pacjentek.
- Dzięki tej decyzji pacjentki oczekujące na poród drogą planowego cięcia mogą być wspierane przez najbliższą osobę, bez względu na to, czy jest to mąż, partner, przyjaciółka czy mama – dodała rzeczniczka szpitala Urszula Łaszyńska, cytowana przez TOK FM.
Rozgłośnia przypomina, że Szpital św. Rodziny jest częścią specjalistycznego zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Działa w dwóch lokalizacjach: przy ulicy Jarochowskiego na Łazarzu, nowe zaś sale działają w Wielkopolskim Centrum Pediatrii przy ulicy Wrzoska.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
ZOBACZ KOMENTARZE (2)