• GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO

  • Start

Ogłoszono konkurs na opracowanie informatora dla kobiet w ciąży. Ministerstwo Zdrowia podało szczegóły

Autor: oprac. JKB • Źródło: PAP22 grudnia 2022 20:21

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło konkurs na opracowanie informatora dla kobiet w ciąży. Termin składania ofert mija 16 stycznia.

Ogłoszono konkurs na opracowanie informatora dla kobiet w ciąży. Ministerstwo Zdrowia podało szczegóły
Konkurs na opracowanie informatora dla ciężarnych został ogłoszony. Fot. Shutterstock

 

Resort zdrowia ogłosił konkurs

Trwa konkurs Ministerstwa Zdrowia na opracowanie informatora skierowanego do kobiet w ciąży, a dotyczącego organizacji opieki nad ciężarną, porodu, połogu, opieki nad noworodkiem oraz praw pacjenta i przysługujących świadczeń zdrowotnych. Termin składania ofert mija 16 stycznia.

Zwycięzca oprócz opracowania informatora, będzie miał też za zadanie przeprowadzenie działań promujących publikację oraz zapewnienie wydruku i dystrybucji informatora do określonych podmiotów m.in. świadczeniodawców posiadających umowę zawartą z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie specjalistycznych porad w zakresie położnictwa i ginekologii (AOS).

MZ podało, że na realizację zadania w latach 2023-2025 planuje przeznaczyć się środki publiczne w maksymalnej wysokości 2 220 000 zł.

Postępowanie jest prowadzone za pośrednictwem Platformy Obsługi Projektów Inwestycyjnych. Dostęp do POPI wymaga założenia konta i zalogowania się za pośrednictwem Profilu Zaufanego.

Podmioty zainteresowane uzyskaniem dofinansowania mają czas na przygotowanie i złożenie oferty do 16 stycznia 2023 roku do godz. 16.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum