• PARTNER SERWISUpartner serwisu

GE Healthcare wesprze 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor: oprac. MP • Źródło: mat. prasowy/Rynek Zdrowia29 stycznia 2022 09:01

W niedzielę 30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka zagra już po raz 30. Fundację wesprze GE Healthcare przekazując sprzęt nie tylko dla najmłodszych pacjentów.

GE Healthcare wesprze 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
30 stycznia 30. finał WOŚP Fot. Shutterstock
  • 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Fundację Jurka Owsiaka wesprze m.in. GE Healthcare, producent i dostawca urządzeń do diagnostyki medycznej
  • Sprzęt posłuży nie tylko najmłodszym pacjentom

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja otrzyma respirator pediatryczny 

Firma GE Healthcare przekaże na rzecz Fundacji respirator pediatryczny oraz kardiomonitor z modułem transportowym, które będą wspierać pacjentów pozostających pod opieką jednej z potrzebujących placówek w naszym kraju. 

- Tegoroczny, 30. Finał WOŚP to z pewnością szczególny moment dla Fundacji, ale także wszystkich tych, którzy wpierali ją przez te 30 lat, a tym samym setki placówek medycznych, specjalistów i przede wszystkim pacjentów, pozostających pod ich opieką - Grażyna Rubiś-Liolios, dyrektor generalna GE Healthcare w Polsce i Krajach Bałtyckich.

- Wierzę, że w tym jubileuszowym roku nie będzie inaczej niż w latach ubiegłych i wspólnie uda nam się pobić kolejny rekord, tym razem na rzecz okulistyki dziecięcej. Jesteśmy też dumni, że dzięki naszej wieloletniej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dziesiątki polskich szpitali wyposażonych jest w urządzenia GE Healthcare - dodaje. 

Sprzęt pomoże nie tylko maluchom, ale i dorosłym pacjentom

GE Medical Systems (GE Healthcare) od wielu lat bierze aktywny udział w kolejnych finałach WOŚP i wspiera organizację przekazując na jej rzecz sprzęty medyczne takie jak inkubatory, respiratory, aparaty do znieczulenia, kardiomonitory czy aparaty EKG.

Najnowszej generacji respirator Carescape R860 posłuży w prowadzeniu terapii wentylacyjnej dzieci, a w razie potrzeby również u pacjentów dorosłych.

Kardiomonitor Carescape B850 z modułem transportowym Carescape One umożliwi zaś monitorowanie stanu pacjentów we wszystkich kategoriach wiekowych, w tym noworodków. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum