Powstał raport o "tych sprawach"

Autor: BE • • 21 kwietnia 2010 13:41

Polacy lubią spełniać się (seksualnie) także w internecie

Podauspicjami Polpharmy seksuolog, prof. Zbigniew Izdebski stworzył raport "Seks Polaków w Internecie".
Projekt zrealizowano w ramach Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego. Celem badania była diagnoza zwyczajów seksualnych oraz postrzegania tematu zdrowia seksualnego polskich internautów (problemy, szukanie pomocy u specjalisty, stosowane środki poprawiające życie seksualne).
Założeniem badania było dotarcie do maksymalnej liczby respondentów - rzeczywistych internautów. Następnie grupa respondentów została porównana do ogółu polskich użytkowników sieci. Internauci kierowani byli do ankiety z różnych, najczęściej odwiedzanych, stron internetowych.
Stronę z ankietą odwiedziło 32 240 internautów, wypełniło 10 206 osób, przy czym w dalszych analizach uwzględniono odpowiedzi 10 016 respondentów.
Na 56 stronach raportu jego twórcy przedstawili wyniki badań dotyczące satysfakcji seksualnej, problemów ze zdrowiem seksualnym oraz seksem i zdradą w internecie.
Okazuje się, że prawie jedna trzecia internautów miała kontakt seksualny z osobą poznaną w sieci, 4 na 5 osób korzysta z internetu w poszukiwaniu informacji związanych z seksem, a co czwartej kobiecie proponowano w sieci kontakt seksualny w zamian za wynagrodzenie.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum