Darczyńcy ponownie zostali uskrzydleni

Autor: WR • • 18 maja 2008 22:24

Wręczono Statuetki Nadziei Fundacji "Godula Hope"

W maju, podczas uroczystego koncertu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, nagrodzeni zostali darczyńcy i ludzie dobrej woli wspierający działania Fundacji "Godula Hope". Fundacja w ten sposób co roku dziękuje publicznie swoim sponsorom i przyjaciołom.
Laureaci otrzymują Statuetki Nadziei, autorstwa śląskiego rzeźbiarza Jacka Sarapaty, zaprojektowane w formie skrzydeł symbolizujących zwycięstwo medycyny nad chorobą. Tym razem nagrody odebrali: Marek Goliszewski - prezes BCC, piosenkarka i aktorka Katarzyna Skrzynecka, senator Krystyna Bochenek, Robert Bieńkowski - kanclerz częstochowskiej loży BCC i Roman Dembek - dyrektor Hotelu "Monopol" w Katowicach.
- Ci wspaniali ludzie wspierali naszą Fundację finansowo, bądź - co często równie ważne - pomagali nam w dotarciu do sponsorów lub sami angażowali się w promowanie jej działań - podkreśla Krystyna Zamorska, dyrektor ds. marketingu w "Godula Hope".
Dla laureatów i gości z recitalem wystąpiła Ewelina Flinta. Fundacja "Godula Hope" została założona w 1997 r. przez zespół oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala Miejskiego nr 2 w Rudzie Śląskiej. Prowadzi szerokie działania na rzecz profilaktyki chorób nowotworowych u kobiet. Prezesem zarządu Fundacji jest dr Krzysztof Sodowski.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum