Eksperci o reformie psychiatrii. Dziś kongres i konferencja ministra Adama Niedzielskiego

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia24 listopada 2022 06:30

Konferencja prasowa poświęcona reformie systemu ochrony zdrowia psychiczne3go dzieci, młodzieży i dorosłych zaplanowana jest na 24 listopada o godzinie 12.00 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ul. Sobieskiego 9 w Klinice Psychiatrii Sądowej. Tam również kongres na ten temat.

Eksperci o reformie psychiatrii. Dziś kongres i konferencja ministra Adama Niedzielskiego
Minister zdrowia Adam Niedzielski. Fot. PAP/Rafał Guz
  • Ministerstwo Zdrowia organizuje dziś, 24 listopada konferencję prasową ministra dr. Adama Niedzielskiego
  • Dotyczyć będzie reformy psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychiatrii dorosłych
  • Konferencja prasowa odbywa się przy okazji kongresu ,,Reforma psychiatrii: wyzwania systemowe związane ze zmianą modelu organizacji ochrony zdrowia psychicznego”

Konferencja przy kongresie

Konferencja prasowa jest zaplanowana 24 listopada o godzinie 12.00 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ul. Sobieskiego 9 w Klinice Psychiatrii Sądowej (budynek S).

Obok ministra zdrowia wezmą w niej udział: prof. Małgorzata Janas-Kozik, pełnomocnik ministra zdrowia ds. reformy psychiatrii dziecięcej, prof. Piotr Gałecki, konsultant krajowy ds. psychiatrii oraz dr Aleksandra Lewandowska, konsultant krajowa w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży.

Konferencja prasowa odbywa się przy okazji kongresu ,,Reforma psychiatrii: wyzwania systemowe związane ze zmianą modelu organizacji ochrony zdrowia psychicznego”.

Kongres organizowany jest przez Ministerstwo Zdrowia we współpracy z Biurem ds. pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

W załączeniu program kongresu do pobrania.

 

DO POBRANIA

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum