Polish Express/Rynek Zdrowia | 23-08-2018 09:36

Wieka Brytania: zamknięto szpital w w West Yorkshire, powodem strzelanina?

Policja zamknęła szpital w West Yorkshire z powodu "poważnego wypadku" - na opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach widać krew na chodniku znajdującym się na terenie Huddersfield BMI Hospital.

Wieka Brytania: zamknięto szpital w w West Yorkshire, powodem strzelanina. Fot. Graham Richardson/Flickr (CC BY 2.0) (zdjęcie ilustracyjne)

Jak czytamy na łamach "The Huddersfield Examiner," służby policyjne zdecydowały o całkowitym zamknięciu prywatnego szpitala Huddersfield BMI Hospital. Wszystkie zaplanowane na czwartek wizyty pacjentów zostały odwołane, a drogi dojazdowe do placówki medycznej odcięte policyjnym kordonem.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że szpital będzie zamknięty 23 sierpnia, a w razie nagłych wypadków pacjenci proszeni są o kontakt telefoniczny. Obecnie na miejscu znajdują się oficerowie West Yorkshire Police, którzy wykonują czynności związane z "poważnym wypadkiem", który miał mieć miejsce na zewnątrz placówki.

Przedstawiciele West Yorkshire Police potwierdzili oficjalnie, że przed szpitalem doszło do wydarzenia, w wyniku którego mężczyzna doznał poważnych obrażeń.

Więcej: polishexpress.co.uk