Warszawa: okradli pielęgniarki

Autor: Metro Warszawa/Rynek Zdrowia • • 10 grudnia 2018 08:57

W Centrum Medycznym Enel-Med - Szpital Zacisze w Warszawie na Targówku skradziono cenne przedmioty dwóm pielęgniarkom. Policja poszukuje mężczyzn, którzy mogą mieć z tym związek.

W kradzież mogą być zamieszani mężczyźni, których zarejestrował szpitalny monitoring. Fot. Flickr/Anders Sandberg (CC BY 2.0)

Komenda policji na Targówku prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży, do której doszło 13 listopada w szpitalu. Skradziono przedmioty należące do dwóch pielęgniarek.

Z pomieszczenia socjalnego zniknęły dwa portfele z dokumentami, kartami płatniczymi i gotówką. Dodatkowo z szafki zginęła również odłożona tam biżuteria. W sumie straty poszkodowanych wyceniono na 3 500 złotych.

Policja z Targówka podejrzewa, że w kradzież mogą być zamieszani mężczyźni, których zarejestrował szpitalny monitoring. Mogą mieć od 25 do 35 lat.

Wizerunki podejrzanych zostały opublikowane na stronie policji. Policja prosi wszystkich, którzy mogą przekazać informacje na temat tych osób jakiekolwiek informację i zapewnia, że gwarantuje informatorom całkowitą anonimowość.

Więcej: metrowarszawa.gazeta.pl

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum