Słupsk: CBŚ zabezpieczyło dokumentację szpitala

Autor: Gazeta Pomorska/Rynek Zdrowia • • 05 marca 2020 12:32

Funkcjonariusze CBŚ zabezpieczyli dokumentację dotyczącą spółki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, nie wiadomo jednak w jakiej sprawie i z jakiego powodu CBŚ prowadzi te działania.

Na razie nie są znane przyczyny zabezpeiczenia szpitalnej dokumentacji Fot. Archiwum

Funkcjonariusze CBŚ wkroczyli do słupskiego szpitala w piątek (28 lutego). Zabezpieczyli część dokumentacji dotyczącej działania szpitalnej spółki. Marcin Prusak, rzecznik prasowy szpitala, potwierdził informację, że funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli część dokumentacji dotyczącej działalności spółki - informuje gp24.pl

Jak dodaje rzecznik, zarząd szpitala nie ma wiedzy o przyczynach działań funkcjonariuszy. Informacji na temat nie udzieliła także nadkom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowy CBŚP tłumacząc, że odpowiedzi na pytania dziennikarzy są przygotowywane.

Jak poinformował prokurator Paweł Wnuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku, działania CBŚ w słupskim szpitalu nie mają związku z żadna sprawą prowadzoną przez słupską prokuraturę.

Więcej: gp24.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum