Regulamin organizacyjny Centrali NFZ. Zmienione zarządzenie Prezesa wchodzi dziś w życie

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia/NFZ24 listopada 2022 07:30

W zarządzeniu dokonano zmian o charakterze dostosowującym i porządkującym, w tym wynikających z obowiązujących w Funduszu procedur. Wprowadzenie zarządzenia stanowi realizację celu strategicznego NFZ nr 6: Optymalizacja procesów wewnętrznych.

Regulamin organizacyjny Centrali NFZ. Zmienione zarządzenie Prezesa wchodzi dziś w życie
Zmienione zarządzenie prezesa NFZ wchodzi dziś w życie. Fot. Shutterstock
  • 24 listopada wchodzi w życie zmienione zarządzenie prezesa NFZ w sprawie regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia
  • W zarządzeniu dokonano zmian o charakterze dostosowującym i porządkującym, w tym wynikających z obowiązujących w Funduszu procedur
  • Wprowadzenie zarządzenia stanowi realizację celu strategicznego NFZ nr 6: Optymalizacja procesów wewnętrznych

Zmienione zarządzenie prezesa: procedury i kody

24 listopada wchodzi w życie zmienione zarządzenie prezesa NFZ w sprawie regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia. Jak wyjaśnia uzasadnienie, w dotychczas obowiązującym zarządzeniu dokonano zmian o charakterze dostosowującym i porządkującym, w tym wynikających z obowiązujących w Funduszu procedur.

Wprowadzenie zarządzenia stanowi realizację celu strategicznego NFZ nr 6: Optymalizacja procesów wewnętrznych. Zmieniany obecnie akt Nr 45/2022/GPF wydano 8 kwietnia 2022 r. Zmienione zarządzenie wymienia m.in. 51 rejestrów prowadzonych przez Centralę NFZ, 19 komórek organizacyjnych Funduszu i ich zadania. Prezes Funduszu nabywa też uprawnienie do koordynacji i organizacji spotkań studyjnych, w tym międzynarodowych.

Tekst zarządzenia dostępny jest TUTAJ

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum