RPP: szkolenia dla dyrektorów szpitali z zakresu praw pacjenta

Autor: RPP/Rynek Zdrowia • • 24 sierpnia 2017 21:58

Po raz kolejny Biuro Rzecznika Praw Pacjenta organizuje szkolenia dla dyrektorów szpitali i pełnomocników ds. praw pacjenta. Podczas spotkań poruszane będą zagadnienia dotyczące prowadzonych postępowań, przykłady problemów z jakimi pacjenci zgłaszają się do RPP.

RPP: szkolenia dla dyrektorów szpitali z zakresu praw pacjenta
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich rozpoczyna kolejny cykl szkoleń prowadzonych przez ekspertów Biura.

Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w Starostwie Powiatowym w Piasecznie w dniu 13 września w godzinach 10:00-14:00 przy ul. Chyliczkowskiej 14. Kolejne natomiast w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 33, 15 września również w godzinach 10:00-14:00.

Szkolenia są odpowiedzią na zgłoszenia przedstawicieli środowisk medycznych, aby przybliżyć im praktyczne aspekty związane z pracą Rzecznika Praw Pacjenta.

Na podstawie przykładowych problemów z jakimi pacjenci zgłaszają się do Biura, przyjrzymy się im wspólnie formułując wnioski i szukając rozwiązań. Spotkania mają być także okazją do wymiany poglądów na temat roli pełnomocnika ds. praw pacjenta w szpitalu - podaje na stronie internetowej biuro rzecznika.

Więcej: www.bpp.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum