Przyjechała do szpitala na test. Ciało znaleźli pracownicy

Autor: IB, PAP/ Rynek Zdrowia • • 30 marca 2021 11:48

Jak wynika ze wstępnych ustaleń prokuratury, kobieta przyjechała do szpitala w Bogatyni (Dolnośląskie), aby przeprowadzić badanie na obecność koronawirusa.

Przyjechała do szpitala na test. Ciało znaleźli pracownicy
Prokuratura prowadzi czynności w tej sprawie Fot. Archiwum

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski potwierdził we wtorek, że zwłoki młodej kobiety znaleziono w jednym z samochodów stojących na parkingu przy szpitalu w Bogatyni.

- Ciało kobiety zostało znalezione przez pracowników szpitala, którzy kończyli nocną zmianę. Na miejsce została wezwana policja, przeprowadzano oględziny. Obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone są czynności, które mają wyjaśnić przyczynę śmierci kobiety - przekazał.

Dodał, że wstępne okoliczności zdarzenia nie wskazują na udział w nim osób trzecich. Przyczynę śmierci ma wykazać sekcja zwłok.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń prokuratury, kobieta przyjechała do szpitala, aby przeprowadzić badanie na obecność koronawirusa. - Takie badania w szpitalu w Bogatyni rozpoczynają się o godz. 8, prawdopodobnie kobieta czekała na rozpoczęcie badań - dodał prokurator.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum