Polski Ład i składka zdrowotna. W marcu ZUS organizuje bezpłatne szkolenia online

Autor: oprac. SzB • Źródło: ZUS04 marca 2022 19:30

W marcu ZUS organizuje bezpłatne szkolenia online. W programie Polski Ład i składka zdrowotna. Ekspertami i prowadzącymi webinarium będą pracownicy oddziałów we Wrocławiu i Legnicy.

Polski Ład i składka zdrowotna. W marcu ZUS organizuje bezpłatne szkolenia online
ZUS oferuje bezpłatne szkolenia online. Fot. Shutterstock
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne szkolenia online
  • W marcu odbędą się trzy takie webinary. Jeden z nich dotyczyć będzie Polskiego Ładu i zmian legislacyjnych dotyczących składki zdrowotnej
  • Ekspertami i prowadzącymi szkolenia będą pracownicy Oddziału ZUS we Wrocławiu i Legnicy

Polski Ład i składka zdrowotna. ZUS organizuje szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje w marcu bezpłatne szkolenia online. Webinaria są przygotowane wraz z InQube Uniwersyteckim Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

- Ekspertami i prowadzącymi webinarium będą pracownicy Oddziału ZUS we Wrocławiu i Legnicy - informuje Iwona Kowalska-Matis, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa dolnośląskiego.

  • 16 marca - w godz. 10-11 - odbędzie się spotkanie dotyczące kwestii pracy za granicą i prowadzenia działalności. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, gdzie płacić składki na ubezpieczenie, a także uzyskają praktyczne wskazówki jak otrzymać zaświadczenie A1 i jak prawidłowo złożyć wniosek o jego wydanie. Rejestracja odbywa się w tym miejscu. 
  • 30 marca zaplanowane webinarium będzie dotyczyło z kolei Polskiego Ładu i zmian legislacyjnych dotyczących składki zdrowotnej. Całość potrwa godzinę i rozpocznie się o 10. Na to spotkanie również można zgłaszać chęć udziału na stronie internetowej. 
  • Z kolei 9 marca ZUS organizuje szkolenie, którego głównym tematem będą zmiany w przepisach, które obowiązują od 1 stycznia 2022 r., w składce zdrowotnej. Start szkolenia również o godz. 10. Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum