×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Oława: sąd podjął decyzję o areszcie za awanturę w szpitalu

Autor: TVN24/Rynek Zdrowia10 października 2013 17:17

Sąd wydał decyzję w sprawie trzech mężczyzn, którzy w poniedziałkowy (7 października) wieczór awanturowali się w oławskim szpitalu. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec nich dwumiesięcznego aresztu. Usłyszeli też zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz gróźb karalnych.

Oława: sąd podjął decyzję o areszcie za awanturę w szpitalu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak poinformowała Małgorzata Klaus z wrocławskiej prokuratury okręgowej, na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Oławie zastosował wobec Mateusza S., Łukasza K. oraz Dawida B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz gróźb karalnych. Dawidowi B. przestawiono ponadto zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, a Łukaszowi K. zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych oraz uszkodzenia mienia

Mateusz S. potrzebował pomocy lekarskiej jednak czekanie w kolejce nie spodobało się jemu ani jego kolegom. Krzyczeli, że chcą być przyjęci. Doszło do szarpaniny z lekarzem i pielęgniarką. Chuligani mieli także zniszczyć jeden z samochodów stojących na parkingu przed szpitalem.

Na miejsce przyjechało kilka patroli policji. Wtedy udało się zatrzymać dwóch agresywnych mężczyzn. Trzeci zdołał uciec, ale w ręce policji trafił we wtorek.

Więcej: www.tvn24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum